Grupy duszpasterskie /

GRUPA LITURGICZNA DZIEWCZĄT im. św. Faustyny

Od roku 2018 w naszej wspólnocie posługuje grupa dziewcząt, która poprzez lekturę Pisma Świetego przybliża nam wszystkim Słowo Boże. Obecnie wspólnota liczy 9 dziewcząt, której prezesem jest Alicja Kozłowska. Spotkania wspólnoty odbywają się raz w miesiącu. Od momentu sprowadzenia do parafii relikwii św. Faustyny Kowalskiej, Apostołka Miłosierdzia Bożego stała się patronką wspólnoty dziewcząt posługującej w naszej parafii. Dziewczęta, które chciały by dołączyć do wspólnoty mogą zgłaszać się do księdza proboszcza.

Zdjęcie z wizytacji 5 czerwca 2019 Ks. biskup Ryszard Kasyna z ministrantami i grupą liturgiczną